Koszmarny wypadek w powiecie rawskim! Nie żyje jedna osoba, kilka zostało rannych

Koszmarny wypadek w powiecie rawskim! Nie żyje jedna osoba, kilka zostało rannych
fot. KP PSP w Rawie Mazowieckiej

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Wola-Chojnata (gm. Biała Rawska). Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe.

Zgłoszenie w tej sprawie do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej wpłynęło około godziny 10:20. Na drodze wojewódzkiej nr 725 w miejscowości Wola-Chojnata zderzyły się samochód dostawczy i osobowy. Na miejsce zadysponowano pięć osiem zastępów straży pożarnej, pięć Zespołów Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policję.

Jak podaje straż pożarna, ratownicy musieli wydobywać z rozbitych pojazdów siedem osób. Jednej - około 18-letniego mężczyzny - nie udało się uratować. Sześć kolejnych zostało rannych, wobec czterech osób z samochodu osobowego prowadzona była resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Następnie zostały one przetransportowane do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają rawscy policjanci pod nadzorem Prokuratury. 

Aktualizacja: Niestety tragiczne wieści napłynęły ze szpitali, gdzie zmarły kolejne dwie osoby biorące udział w zdarzeniu. Szczegóły TUTAJ.