Wypadek w gminie Biała Rawska. Wzrosła liczba ofiar śmiertelnych

Wypadek w gminie Biała Rawska. Wzrosła liczba ofiar śmiertelnych
fot. KPP w Rawie Mazowieckiej

Policjanci pod nadzorem rawskiej prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce w Woli Chojnacie. Na miejscu śmierć poniósł 16-letni pasażer bmw. Pozostali trzej pasażerowie oraz kierowca tego pojazdu zostali przetransportowani do okolicznych szpitali, w których mimo pomocy medycznej nie udało się uratować 42-letniego kierowcy oraz 19-letniego pasażera. 

W środę (30 sierpnia) około godziny 10.20 na drodze wojewódzkiej nr 725 w miejscowości Wola Chojnata, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, doszło do zderzenia pojazdu bmw oraz fiata ducato, które poruszały się w przeciwnych kierunkach. 

- Osobowym bmw jechało pięć osób. Wszyscy to obywatele Ukrainy. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 16-letni pasażer. 42-letni kierujący oraz 19-letni pasażer, mimo udzielonej pomocy, zmarli w szpitalu. Dwoje kolejnych pasażerów w wieku 38 i 15 lat zostali przetransportowani do pobliskich szpitali. 42-letni kierujący fiatem ducato był trzeźwy. Pojazdy zostały zabezpieczone do ekspertyz sądowych. Na miejscu czynności wykonał biegły z zakresu wypadków drogowych. Policjanci pod nadzorem rawskiej prokuratury wykonują oględziny miejsca, zabezpieczają ślady i ustalają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. W chwili obecnej droga jest zablokowana, policjanci kierują na objazdy - mówi aspirant Agata Krawczyk.