Zostań certyfikowanym liderem!

A_20230203-102014_1

Świetna atmosfera, nowe znajomości, spotkania z ciekawymi ludźmi, poszerzenie swoich horyzontów i zjazdy integracyjne. Do końca lutego trwa rekrutacja do trzeciej edycji Akademii Liderów Województwa Łódzkiego. Jeśli jesteś radnym, studentem albo uczniem, do tego angażujesz się w działalność organizacji pozarządowych, to projekt właśnie dla Ciebie!

Udział w Akademii Liderów to niezapomniana przygoda. Uczestnicy projektu nie tylko mogą zaplanować swoją karierę i dowiedzieć się, jak działa samorząd, ale też nauczyć się sztuki wystąpień publicznych i psychologii przywództwa. W programie są też weekendowe zjazdy szkoleniowe (wykłady i ćwiczenia), warsztaty terenowe i zjazd integracyjny. W ten sposób Akademia Liderów przygotowuje młodych ludzi do pełnienia funkcji liderów, w szczególności w społecznościach lokalnych i organizacjach pozarządowych.

Do udziału zachęcamy osoby z województwa łódzkiego, w przedziale wiekowym 18 - 30 lat, w szczególności młodych radnych, studentów, uczniów, członków młodzieżowych rad jednostek samorządu terytorialnego oraz osoby zaangażowane w działalność organizacji pozarządowych. Rekrutacja do projektu odbywa się elektronicznie do końca lutego!

- Nasze społeczeństwo potrzebuje liderów. Osób, które mają ambicje i pomysły, które potrafią skupić wokół siebie innych i zarażać ich swoją pasją - mówi marszałek Grzegorz Schreiber. – Właśnie do nich chcemy dotrzeć i właśnie dla nich powstała Akademia Liderów. Wierzę w ten projekt, dlatego objąłem go swoim patronatem.

Szczegółowe informacje na stronie https://www.nist.gov.pl/ w zakładce „Akademia Liderów Województwa Łódzkiego".

Do udziału zaprasza Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego.