Zaginął pies Luis. Zrozpaczona rodzina szuka swojego pupila

pies2

Kilka dni temu w Rawie Mazowieckiej zaginął Luis - pies widoczny ma zdjęciach. Rodzina, za naszym pośrednictwem, chce dotrzeć do jak największej liczby osób, które mogą posiadać jakieś informacje na temat aktualnego miejsca pobytu ich pupila.

Wiadomość od właścicieli:


"Podejrzewam, że masz jakąś rodzinę i podejrzewam, że gdyby ktoś z Twoich najbliższych zaginął, to by Ci pękło serce, chciałbyś go odzyskać, odnaleźć. Dla nas członkiem rodziny jest Luis, który zaginął pięć dni temu (18.05) na ul. Mszczonowskiej w Rawie Mazowieckiej. Szukamy go nieustannie ale bezskutecznie. Serca pękły nam na miliony kawałeczków.

Jeśli wiesz gdzie jest nasz Luis, proszę powiadom nas: napisz, zadzwoń, cokolwiek (odbierzemy o każdej porze dnia i nocy). Będziesz w 100% anonimowym informatorem, obiecuję!

Jeśli Luis znajduje się u Ciebie, błagam oddaj go nam, znajdź w sobie odrobinę dobroduszności i uczciwości, my bardzo za nim tęsknimy. Wypłakaliśmy już morze łez, każdy kolejny dzień bez niego jest pustką w naszych sercach jak i domu."

Wszystkie informacje na temat aktualnego miejsca pobytu psa można kierować pod numery telefonów: 885 401 430 lub 693 466 185.