wersja testowa serwisu

Za nami kolejna odsłona "Koncertowania w altanie" w Rawie Mazowieckiej

22894
fot. Urząd Miasta Rawa Mazowiecka

Kolejna odsłona „Koncertowania w altanie" za nami. W niedzielne popołudnie podziwialiśmy artystów reprezentujących grupę muzyczno-teatralną Quercus Melodica w recitalu pt. „Pogoda ducha".

Na początek wystąpiło najmłodsze pokolenie, które zaprezentowało niezwykły muzyczny talent i świetnie rozbawiło zgromadzoną publiczność. Potem wystąpiły znane nie tylko w Rawie - siostry Natalia i Justyna Grabarz, które w bogatym repertuarze wykonały utwory od dwudziestolecia międzywojennego do współczesności. Solistkom towarzyszyli wybitni artyści Natalya Adamowicz na wiolonczeli i Mirosław Klimczak na gitarze klasycznej.

W drugiej części koncertu wystąpili uczniowie i nauczyciele Społecznego Ogniska Muzycznego w Rawie Mazowieckiej w programie pt. „Od klasyki do rozrywki". Wokaliści i instrumentaliści zaprezentowali swoje wyjątkowe umiejętności muzyczne.

To było wyjątkowe muzyczne spotkanie… przy altanie. Kolejny koncert w ramach cyklu "Koncertowanie w altanie" przed nami w najbliższą niedzielę 13 września.

źródło: UM Rawa Mazowiecka