wersja testowa serwisu

"Weekend na wsi" - weź udział w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne i wygraj nagrody

IMG_9660

Członek Zarządu Województwa Łódzkiego - Andrzej Górczyński podczas konferencji prasowej ogłosił wojewódzki konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne pn. „Weekend na wsi".

Konkurs zostanie przeprowadzony wśród gospodarzy prowadzących agroturystykę na terenie województwa łódzkiego. Ideą konkursu jest wyłonienie gospodarstw wyróżniających się na tle innych, szczególnie pod kątem kultywowania tradycji na wsi, możliwości spędzenia wolnego czasu jak również degustacji tradycyjnych, lokalnych potraw przygotowywanych z produktów z własnego gospodarstwa. Aby wziąć udział w konkursie należy do formularza zgłoszeniowego dołączyć m.in. film, który zostanie oceniony przez komisję konkursową.

Nagrodę główną otrzyma jedno gospodarstwo na terenie województwa łódzkiego, które zdobędzie najwięcej punktów, a także będzie się wyróżniało na tle innych gospodarstw biorących udział 
w konkursie. Jako główna nagroda zostanie przyznany czek pieniężny na kwotę 5 000 zł. W sumie zostanie przyznanych 8 nagród oraz 2 wyróżnienia o łącznej wartości 18 400,00 zł brutto. Dodatkowo laureaci otrzymają upominki w postaci produktów tradycyjnych z terenu województwa łódzkiego.

Załączniki:
Regulamin
Załącznik nr 1 Kryteria oceny
Załącznik nr 2 Formularz
Załącznik nr 3 Oświadczenie
Załącznik nr 4 RODO
Załącznik nr 5 Zgoda na wykorzystanie wizerunku