Najważniejsze wideo w erw24

Uwaga! Masz za sobą COVID-19? To ostatni moment na zapisy na bezpłatną rehabilitację

Uwaga! Masz za sobą COVID-19? To ostatni moment na zapisy na bezpłatną rehabilitację

Masz za sobą COVID-19? To ostatni moment na zapisy na bezpłatną rehabilitację! Jeśli odczuwasz spadek formy, koncentracji, borykasz się z mniejszą wydolnością płuc lub miewasz nietypowe zachwiania nastroju, koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

Dolegliwości spowodowanych przebyciem COVID-19 jest znacznie więcej niż może nam się wydawać i mogą one nasilać się kilka miesięcy, a nawet lat po zachorowaniu. 

Z uwagi na coraz częstsze przypadki powikłań po przebyciu COVID-19, pojawiły się programy unijne, dzięki którym możemy odbyć 15-dniową rehabilitację, która skutecznie pomoże nam wrócić do zdrowia. Co ważne, dzięki finansowaniu unijnemu, uczestnictwo w takiej rehabilitacji jest BEZPŁATNE.

Program unijny, w ramach którego można uczestniczyć w zajęciach kończy się. Jest to ostatnim moment, aby wziąć udział w zajęciach, które pozwalają na przywrócenie odpowiedniego stanu zdrowia.

Projekt realizowany jest przez Województwo Łódzkie za pomocą Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy CPL.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w takiej rehabilitacji?

Przede wszystkim, osoby, które przeszły zakażenie COVID-19, powinny zgłosić się do Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Łodzi CPL. Placówka ta oferuje bezpłatną rehabilitację, która pozwala na powrót do sprawności fizycznej, a nawet... psychicznej.

Jeśli odczuwamy spadek formy, koncentracji, a nasza wydolność oddechowa jest mniejsza niż kiedyś - przed pandemią, jest to ostatni moment na naprawę stanu zdrowia.

Zadzwoń pod numer:505 511 566 i w trakcie krótkiej rozmowy, dowiedz się więcej.

Ile czasu trwa rehabilitacja?
15 dni, po około 1-1,5 godziny dziennie

Kto może wziąć udział?
Z rehabilitacji mogą skorzystać osoby, które ukończyły 16 rok życia, bez górnej granicy wiekowej, osoby pracujące lub deklarujące podjęcie pracy.

Nie musimy mieszkać w Łodzi, aby wziąć udział w zajęciach. Powinniśmy być mieszkańcami województwa łódzkiego. 

Ile kosztuje rehabilitacja?
Nic. Dzięki środkom unijnym, cały proces rehabilitacyjny jest BEZPŁATNY. Wystarczy zgłosić się telefonicznie. Pracownicy obsługujący infolinię placówki szczegółowo wyjaśniają jak przystąpić do zajęć.

Czy rehabilitacja cieszy się dużym zainteresowaniem?

Od chwili ogłoszenia naboru, skorzystało z niej już ponad 3000 osób z całego województwa łódzkiego.

W trakcie 15-dniowego procesu rehabilitacyjnego, pacjent Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy CPL odbywa ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne oraz fizyczne, dostosowane do swoich potrzeb i możliwości.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się oferowana w ramach zajęć konsultacja z psychologiem.

W jaki sposób można skontaktować się z Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy CPL, aby dowiedzieć się więcej na temat rehabilitacji?

Należy zadzwonić na infolinię pod numerem: 505 511 566. Osoba zainteresowana udziałem otrzyma komplet informacji na temat zajęć oraz będzie mogła od razu zapisać się.

Co ważne - do niedawna udział w takiej rehabilitacji wiązał się z kosztami i długim, wielomiesięcznym okresem oczekiwania. Dziś, prócz tego, że dzięki środkom unijnym jest to bezpłatne, możemy rozpocząć zajęcia praktycznie z dnia na dzień.

Jeśli zależy Ci na własnym zdrowiu, bez wahania zapisz się na takie BEZPŁATNE zajęcia. Przynosi to znaczące, odczuwalne efekty, a trwa zaledwie 15 dni.

Dane kontaktowe:

Wojewódzki Ośrodek Medyny Pracy CPL w Łodzi
ul. Aleksandrowska 61/63
tel. 505 511 566

Zobacz wideo: