"Uśmiechy, które zawitały na ich twarzach to coś wspaniałego". Widzewiacy z Rawy Mazowieckiej przekazali wyprawki szkolne

"Uśmiechy, które zawitały na ich twarzach to coś wspaniałego". Widzewiacy z Rawy Mazowieckiej przekazali wyprawki szkolne
fot. Widzew Łódź - FC RAWA MAZOWIECKA

Kibice Widzewa Łódź już niejednokrotnie udowodnili, że organizują ciekawe akcje na rzecz lokalnych społeczności. Podobnie jest w Rawie Mazowieckiej, gdzie prężnie działa Fan Club łódzkiego klubu.

Z okazji rozpoczętego, nowego roku szkolnego, Widzewiacy przeprowadzili akcję pod hasłem "Pilnie się ucz, wspieraj swój klub. Od najmłodszych lat Widzew Łódź".

8 września Widzewiacy z Rawy wybrali się z wizytą do szkół podstawowych Żdzarach oraz Pukininie, by obdarować najmłodszych specjalnie przygotowanymi wyprawkami na rozpoczęcie roku szkolnego. W wyprawce znajdowały się m.in. plan lekcji, zeszyt, kredki czy długopis.

"Uśmiechy, które zawitały na ich twarzach to coś wspaniałego. Dzieciaki dały nam mnóstwo pozytywnej energii i my już wiemy, że to nie będzie nasza ostatnia wizyta w tych szkołach! Bardzo chcielibyśmy podziękować dyrektorom oraz nauczycielom, za tak miłe przyjęcie naszej delegacji" - czytamy na profilu Widzew Łódź - FC RAWA MAZOWIECKA.