wersja testowa serwisu

Ukradł auto i zranił swoją byłą partnerkę. Okazało się, że był poszukiwany przez Prokuraturę

Ukradł auto i zranił swoją byłą partnerkę. Okazało się, że był poszukiwany przez Prokuraturę
fot. KPP Łódź Wschód

Koluszkowscy policjanci zatrzymali 29-letniego łodzianina, który był poszukiwany przez prokuraturę. Mężczyzna odpowie także za zniszczenie mienia, przywłaszczenie oraz uszkodzenie ciała byłej partnerki. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W poniedziałek, 18 października około godziny 12:30 do koluszkowskich policjantów dotarło zgłoszenie, iż dzień wcześniej na terenie gminy Koluszki doszło do przywłaszczenia samochodu BMW przez 29-letniego łodzianina. Dodatkowo mężczyzna ten zniszczył telefon komórkowy i doprowadził do uszkodzenia ciała swojej byłej partnerki.

- Policjanci odnaleźli przywłaszczone BMW na terenie gminy Andrespol już po kilku godzinach od zgłoszenia. Ustalając szczegóły zdarzenia kryminalni dotarli na jedną z ulic w Łodzi, gdzie 29-latek mógł się ukrywać. Jak się okazało, mężczyzna był w mieszkaniu, jednak nie chciał otworzyć drzwi mundurowym. Po pewnym czasie wobec zdecydowanej postawy policjantów, 29-latek otworzył drzwi - informuje sierż. sztab. Aneta Kotynia.

Mężczyzna był poszukiwany przez zgierską i łódzką prokuraturę. Został zatrzymany. Dodatkowo usłyszał zarzuty zniszczenia i przywłaszczenia mienia, co zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności oraz uszkodzenia ciała swojej byłej partnerki, za co grozi kara do 2 lat więzienia.