wersja testowa serwisu

Tragedia na drodze w gminie Błaszki. Auto śmiertelnie potraciło mężczyznę, kierowca uciekł z miejsca wypadku

policja_noc_blisko

Policjanci z komisariatu w Błaszkach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Żelisław w gminie Błaszki. Na skutek doznanych obrażeń śmierć poniósł 39-letni pieszy. 

Do zdarzenia doszło 18 października 2021 roku około godziny 22.40 na drodze powiatowej w miejscowości Żelisław w gminie Błaszki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 39-letni pieszy został potrącony przez nieznany na chwilę obecną pojazd, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy.

Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych na odzieży. Ranny 39-latek został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Okoliczności tego zdarzenia, a w szczególności tożsamość kierującego, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z błaszkowskiego komisariatu.

- Wszystkie osoby posiadające informacje na temat okoliczności tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Błaszkach przy pl. Niepodległości 13a, pod numerami 47 845 17 05, 47 845 17 07 (całodobowo) lub 47 845 19 10 w godz. 6.00-22.00 - apeluje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka.