wersja testowa serwisu

Technika podstawowych ćwiczeń z własnym ciężarem ciała i z gryfem. Przed nami warsztaty z Lidią Danielską

Zrzut-ekranu-2021-10-13-o-15.47.12

Klub Sportowy Grucha serdecznie zaprasza na warsztaty z Lidią Danielską. Podczas zajęć dowiemy się, jak dobrze technicznie wykonywać ćwiczenia, a co za tym idzie wzmacniać swoje ciało.

Lida Danielska to Magister Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej Uniwersytetu Łódzkiego.Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją samoobrona, instruktorka Olympic weightlifting, trójboju siłowego oraz Kettlebell. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji w sporcie. Od najmłodszych lat związana ze sportem wyczynowym jako pływaczka, zawodniczka Muay Thai, CrossFit, trójboju siłowego a nawet biegów górskich. Przede wszystkim jednak jest ogromną pasjonatką sportu i zdrowego stylu życia. Własne doświadczenie zdobyte przez lata treningów przekłada na pracę z ludźmi, którym pomaga w osiąganiu wyznaczonych celów treningowych jako trenerka personalna.

Warsztaty odbędą się 16 października w godzinach 11:30 - 14:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Ozorkowie, ul. Lotnicza 1 - Sala gimnastyczna.