wersja testowa serwisu

Senior maluje w MDK w Rawie Mazowieckiej. Wkrótce ruszają specjalne warsztaty

25275

Już 20 października w Miejskim Dom Kultury rozpoczynają się warsztaty malarskie dla seniorów. Wszystkich zainteresowanych MDK zaprasza na pierwsze zajęcia, które odbędą się w godzinach  10:00 - 12:00 w pracowni plastycznej. Spotkania będą odbywać się cyklicznie w każdą środę.

- Zapraszamy na warsztaty malarskie dla seniorów. Pasjonuje Cię sztuka? Rysujesz i chcesz podszkolić swój warsztat? A może dopiero zastanawiasz się, jak oswoić farby i pędzel? Pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania artystów-amatorów. Zapraszamy na kreatywne warsztaty malarskie. Propozycję kierujemy do aktywnych seniorów - zachęcają organizatorzy.

Zajęcia będą odbywały się w każdą środę w godzinach 10:00 - 12:00. Ich uczestnicy będą poznawać tajniki rysunku i różne techniki malarskie. Odpłatność za udział w warsztatach - 20 zł miesięcznie. Zapewnimy niezbędne materiały.

- Na pierwsze warsztaty zapraszamy już w środę, 20 października. Zbiórka w pracowni plastycznej. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt i potwierdzenie chęci udziału w zajęciach. Można to zrobić: telefonicznie dzwoniąc pod numer 46 81 54 713, mailowo pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przez nasz profil na fb, osobiście w siedzibie MDK przy ul. Krakowskiej 6c - dodają organizatorzy.