W siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozlosowany pary rundy wstępnej oraz pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski sezonu 2020/2021. Rywalizacja w tych rozgrywkach rozpocznie się w trzeci weekend lipca.
Puchar Polski - Runda wstępna 18/19.07.2020 r.:
Orzeł Łódź - Victoria Łódź
AKS SMS Łódź - Włókniarz Konstantynów
Włókniarz II Pabianice - Orzeł Piątkowisko
Pogoń Rogów - LKS Gałkówek
Krośniewianka - GKS Byszew
Włókniarz II Zgierz - Huragan Swędów
Grom Powodów - Świnice Warckie
Saints Łódź - Husaria Rzgów
Victoria Grabów - Ostrovia Ostrowy
Błękitni Dmosin - Milan Club Polonia
ŁKS III Łódź - LZS Justynów
Sokół Lutomiersk - Orzeł Kazimierz
LKS Dąbrówka - Włókniarz Zgierz
Powstaniec Dobra - Kotan Ozorków
Puchar Polski - I Runda 25/26.07.2020 r.:
Zwycięzca meczu nr 1 - UKS SMS Łódź
Zwycięzca meczu nr 2 - GKS Ksawerów
Zwycięzca meczu nr 3 - GLKS Dłutów
Zwycięzca meczu nr 4 Start Brzeziny
Zwycięzca meczu nr 5 - Orzeł Parzęczew
Zwycięzca meczu nr 6 - KS II Kutno
Zwycięzca meczu nr 7 - LKS Sarnów/Dalików
Zwycięzca meczu nr 8 - PTC Pabianice
Zwycięzca meczu nr 9 - Termy Uniejów
Zwycięzca meczu nr 10 - LKS Różyca
Zwycięzca meczu nr 11 - KKS Koluszki
Zwycięzca meczu nr 12 - KAS Konstantynów
Zwycięzca meczu nr 13 - LKS Rosanów
Zwycięzca meczu nr 14 - Zawisza Rzgów
Włókniarz Pabianice - Widzew II Łódź
Sokół II Aleksandrów - Victoria Rąbień
Puchar Polski - I Runda (Piotrków Tryb.) 18/19.07.2020r.:
Rol-Best Bujny - Polonia Gorzędów
Pogrom Radomsko - LUKS Gomunice
LKS Białaczów - MGKS Drzewica
Grocholice Bełchatów - Astoria Szczerców
Alfa Kleszczów - GKS II Bełchatów
Warta Pławno - Victoria Żytno
GKS Bełchatów Juniorzy (LW A1) - UMKS Grabka Grabica
Zjednoczeni gm. Bełchatów - Omega II Kleszczów
Relax Czerniewice - Stal Niewiadów
GUKS Gorzkowice - Świt Kamieńsk
LKS Mniszków - Szczerbiec Wolbórz
RKS Rzeczyca - LKS Lubochnia
LKS Wola Krzysztoporska - Włókniarz Moszczenica
Kasztelan Żarnów - Olimpia Wola Załężna
Puchar Polski - II Runda (Piotrków Tryb.) 25/26.07.2020r.:
Zwycięzca meczu nr 1 - Zwycięzca meczu nr 13
Zwycięzca meczu nr 2 - Start Lgota Wielka
Zwycięzca meczu nr 5 - Zwycięzca meczu nr 4
Zwycięzca meczu nr 6 - KS Niedośpielin
Zwycięzca meczu nr 7 - Zwycięzca meczu nr 8
Zwycięzca meczu nr 14 - Zwycięzca meczu nr 3
Zwycięzca meczu nr 12 - Zwycięzca meczu nr 9
Zwycięzca meczu nr 10 - MKS Pilica Przedbórz
Zwycięzca meczu nr 11 - KS Paradyż
Puchar Polski - Runda wstępna (Sieradz) 18/19.07.2020r:
LKS Park Starzenice - LKS Kiełczygłów
Amatorzy Zapolice - KKS Olimpia Karsznice
LZS Chrząstawa - LZS Rębieskie
LZS Centra Walichnowy - GKS Czastary
LUKS Bałucz - Pisia Zygry
LKS Wola Będkowska - RKS Rychłocice
LKS Ekolog Wojsławice - LKS Kamienna
GKS Widawia Widawa - UMKS Korab Łask
LZS Trębaczew - LKS Płomień Makowiska
KS Kraszkowice - LKS Zawisza Pajęczno
LZS Wydrzyn - MKS Orzeł Wola Wiązowa
KS Victoria Skomlin - KS Sparta Mokrsko
UMKS Ostrowia Ostrówek - LKS Pyszków
GKS Siemkowice - LKS Orion Olewin
KS Czarnozyły - LKS Jaga Lututów
LZS Wrońsko - MGUKS Pogoń II Zduńska Wola
UKS Wiewiórczyn - LGKS Charłupia Mała
Puchar Polski - I Runda (Skierniewice) 18/19.07/2020r.:
Sokół Popów - GKS Bedlno
Fenix Boczki - Olimpia Chąśno
LKS Grabice - GLKS Wołucza
Meteor Reczyce - Victoria Bielawy
GKS Głuchów - Olimpia Jeżów
Astra Zduny - Korona Wejsce
Victoria Zabostów - Pogoń Bełchów
Korona Stary Dwór - Manchatan Nowy Kawęczyn
Naprzód Jamno - Zryw Wygoda
Oldboy Mazovia Rawa Mazowiecka - Orlęta Cielądz
Start Złaków Borowy - Pelikan II Łowicz
Sokół Regnów - Mazovia Rawa Mazowiecka
Sobpol Konopnica - Juvenia Wysokienice
Muskador Wola Pękoszewska - GLKS RZD Żelazna
Vagat Domaniewice - Unia II Skierniewice
Widok Skierniewice - Olympic Słupia
Pogoń Godzianów - wolny los.
Info: ŁZPN