Rawscy tenisiści stołowi z siedemnastoma medalami

2460_20210316-095112_1

W ubiegły weekend w hali sportowej Tatar odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. W zawodach tych wzięli udział przedstawiciele klubów z różnych części województwa.

Zawodnicy rawskiego klubu zakończyli rozgrywki z 17. medalami Mistrzostw Województwa Łódzkiego, zdobyli: 6 złotych, 5 srebrnych oraz 6 brązowych medali.

W turnieju gry indywidualnej Seniorek zwycięstwo odniosła Katarzyna Gierach, a w turnieju Seniorów zwyciężył Marcel Błaszczyk. W grze deblowej Seniorek Kasia Gierach/Paulina Stachecka zajęły 2. miejsce, a w grze deblowej Seniorów najlepiej zaprezentowała się para Jakub Polański/Damian Rybak zdobywając miejsce 1.

Zwycięzcy turnieju indywidualnego Kasia Gierach i Marcel Błaszczyk będą reprezentowali rawski klub w najważniejszych seniorskich zawodach, jakim będą 89. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów, które zostaną rozegrane w Arłamowie.

źródło: UM Rawa Mazowiecka