wersja testowa serwisu

Rawscy mundurowi spełnili marzenie chorego chłopca

255-117006

Rawscy policjanci i strażacy postanowili spełnić marzenie 5 - letniego, chorego Jacka, który jest miłośnikiem tych dwóch formacji. O marzeniu chłopca dowiedziała się rawska policjantka i nie mogła pozostać na nie obojętna.

22 lipca 2020 roku około godziny 13:00 w jednej z miejscowości na terenie gminy Sadkowice rozległy się syreny - radiowóz i samochód operacyjny Straży Pożarnej zatrzymały się przed jedną z posesji. Funkcjonariusze zostali powitani przez zaskoczonego, ale szczęśliwego Jacka, jego rodzeństwo oraz mamę.

5 – latek miał okazję obejrzeć samochody, był bardzo podekscytowany. Jacek podpytywał o tajniki pracy, interesował się elementami umundurowania oraz wyposażenia. Funkcjonariusze opowiedzieli chłopcu o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, przygotowali dla niego również mały upominek.

Uśmiech dziecka to dla nas najlepsze nagroda, a spełnienie marzenia Jacka dało nam wiele radości. Mamy nadzieję, że nasza wizyta na długo pozostanie w jego pamięci, a elementy odblaskowe oraz maskotka Komisarza Błyska będą mu przypominały o bezpieczeństwie i miło spędzonych chwilach.

Jackowi i jego rodzinie życzymy dużo radości i uśmiech.

Źródło: KPP Rawa Mazowiecka