wersja testowa serwisu

Rawa Mazowiecka pobiegnie Tropem Wilczym

21926

Z okazji obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca w Rawie Mazowieckiej odbędą się biegi na terenach nad zalewem Tatar poświęcone bohaterom poległym w walce z sowieckim reżimem. Uczestnicy będą mogli wystartować na dwóch dystansach: 1963 i 5000 m. Do udziału w biegu będzie można się zapisać 1 marca w biurze zawodów w hali sportowej OSiR Tatar w godz. 9.30 – 11.45.

Jak co roku uczestnicy otrzymają bezpłatnie pakiety startowe zawierające między innymi pamiątkową koszulkę z wizerunkiem bohatera. Po zakończeniu rywalizacji na obu dystansach przedstawiciele władz miasta wręczą medale upamiętniające kolejną edycję Biegu Tropem Wilczym. Nagrody otrzymają również zwycięzcy biegu na 5 km w kategorii kobiet i mężczyzn. Na mecie na wszystkich uczestników czekać będą gorące napoje i słodki poczęstunek.

Przypominamy o obowiązkowym wypełnianiu oświadczeń, których wzory zamieszczamy poniżej wraz z regulaminem imprezy. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników czynnego spędzania wolnego czasu do uczczenia pamięci bohaterów i oficjalnego rozpoczęcia sezonu biegowego w Rawie Mazowieckiej.

Załączniki:

  • BIEG PAMIĘCI 2020- REGULAMIN.pdf
  • Oświadczenie osoba pełnoletnia.pdf
  • Oświadczenie Opiekuna.pdf
  •