wersja testowa serwisu

Przed nami kolejny Rawski Koncert Sztuki. Tym razem w wersji online

123942305_2742053209445915_6059123732507362018_o

Stowarzyszenie Topory zaprasza na kolejne wydarzenie „Rawskiego Koncertu Sztuki". Już 13 listopada odbędzie się trzecia impreza z tego właśnie cyklu, czyli: „Wieczór o słowiańskiej duszy".

- Ze względu na wyjątkowe okoliczności, jakie panują obecnie zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie, zapraszamy Państwa do obejrzenia i wysłuchania przygotowanych przez nas atrakcji, w wersji on-line. A tych, jak zwykle, będzie niemało - zachęcają organizatorzy.

Wieczór otworzy Łukasz Nowak - postać o wielu talentach. Na co dzień nauczyciel, wieczorami zawodowy muzyk i poeta. I to z jego twórczością właśnie zetkniemy się w najbliższy piątek i to w kilku odsłonach. Najpierw organizatorzy zaproszą Państwa do wysłuchania wierszy Łukasza, które zadeklamuje on sam i o których opowie Państwu bliżej, również we własnej osobie.  Podczas tego wieczoru usłyszą też Państwo twórczość zespołu CARYNA, którego liderem jest właśnie Łukasz Nowak. Ta jedyna w swoim rodzaju kapela przenosi słuchaczy do swojego własnego, napisanego muzyką świata.

- Jako, że tytuł naszego spotkania to „SŁOWIAŃSKA DUSZA" – obiecujemy, że na pewno nie zabraknie jej w trakcie tego koncertu - dodają organizatorzy.

Kolejnym elementem trzeciego Rawskiego Koncertu Sztuki będzie wejście do skarbca Pani Bożeny Misztal, czyli zapoznanie się z częścią jej niesamowitej kolekcji lalek. O tym skąd te lalki się wzięły, jakie podejście ma do nich sama kolekcjonerka oraz dlaczego są one częścią słowiańskiej duszy każdej polskiej dziewczynki opowie nam sama Pani Bożena.

Koncert, odczyt poezji oraz wystawa lalek będą Państwu udostępnione całkowicie bezpłatnie. Zadanie jakim jest „Rawski Koncert Sztuki" jest finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2020 rok „Łódzkie na plus".

Wydarzenie będzie transmitowane na profilu Rawa Gra Szanty na Facebooku. Na spotkanie zapraszamy Państwa przed ekrany monitorów na godzinę 18:00.