wersja testowa serwisu

Paranienormalni wystąpią w rawskim MDK. Przedstawią swój najnowszy program

Zrzut-ekranu-2021-10-06-o-10.52.29

W niedzielę, 10 października o godz. 15:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej wystąpi kabaret Paranienormalni. Bilety w cenie 60 zł dostępne są w kasie MDK, a także on-line na stronie biletyna.pl.

15 lat to trudny wiek, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek kiedy jest kabaretem? Obraca wszystko w żart. Zapraszamy na najnowszy program Kabaretu Paranienormalni - „Bez znieczulenia". Grupa rozpoczyna właśnie nową, jubileuszową trasę z okazji swojego 15-lecia. W spektaklu nie będzie powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe postaci i ich historie.

„Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie mieszankę nie tylko pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze: czy teściowa to też rodzina? Zapraszamy na program pt. „Bez znieczulenia".

źródło: UM Rawa Mazowiecka