Na trasę wyruszą Pociągi Mikołajkowe! Poznaliśmy szczegóły

7A31E7B6-AA53-454A-9C16-EAA0E551F987

W niedzielę, 4 grudnia na trasę wyruszą Pociągi Mikołajkowe! W tym dniu Fundacja Polskich Kolei Wąskotorowych zaprasza na wycieczki z Rogowa do Jeżowa.

Pociągi Mikołajkowe będą odjeżdżać ze stacji Rogów Osobowy Wąsk. (przy dworcu normalnotorowym Rogów) o godzinach: 10:30, 12:20 i 14:10. Odjazdy ze stacji Rogów Towarowy Wąsk. (parking i ekspozycja taboru) o godzinach: 10:35, 12:25, 14:15.

- Zachęcamy do przyjazdu do Rogowa pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Przesiadka na pociągi Kolei Rogowskiej zajmuje zaledwie kilka minut i wymaga przejścia dystansu ok. 100 m pomiędzy stacją normalnotorową Rogów a wąskotorowym przystankiem Rogów Osobowy Wąskotorowy - mówią przedstawiciele Fundacji Polskich Kolei Wąskotorowych.

Bilety na Pociągi Mikołajkowe w cenach: 30,00 zł (normalny), 18,90 zł (ulgowy 37%, np. dla uczniów), 0,00 zł (ulgowy 100%, dzieci do lat 4) do nabycia w internetowej kasie biletowej bilety.kolejrogowska.pl.

- Powyższe informacje prezentują jedynie wybrane ceny biletów dla określonych grup podróżnych. W naszych pociągach obowiązują wszystkie ulgi ustawowe, tak samo jak w pociągach pozostałych przewoźników kolejowych - podkreślają organizatorzy Pociągów Mikołajkowych. - Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w ogrzewanych wagonach sprzedaż biletów wraz z rezerwacją prowadzimy wyłącznie za pośrednictwem naszej internetowej kasy biletowej. Prosimy o zakup biletu przed podróżą. Szczegóły w dziale >>> Bilety.

Na stacji w Jeżowie będzie tradycyjnie płonąć ognisko oraz będzie czynny punkt gastronomiczny z ciepłymi napojami i przekąskami. 

- Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnej i zakupu posiłku w cenie 6,00 zł/os. W skład zestawu wchodzi porcja jeżowskiego bigosu oraz ciepła herbata. Posiłek można zakupić w naszej internetowej kasie biletowej razem z biletami na przejazd - wyjaśniają organizatorzy.