wersja testowa serwisu

Mieszkanka Białej Rawskiej odnaleziona dzięki pomocy drona. "Kobieta w stanie zagrażającym życiu została przewieziona do szpitala"

255-13673_20211001-063904_1
fot. KPP w Rawie Mazowieckiej

Policjanci z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej odnaleźli zaginioną 65-latkę. Do poszukiwań włączyli się również policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, którzy przy użyciu drona sprawdzali teren. Kobieta w stanie zagrażającym życiu została przewieziona do szpitala.

Policjanci z Komisariatu Policji w Białej Rawskiej 29 września 2021 roku otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 65-letniej kobiety. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Informacje o zaginięciu zamieszczone zostały na stronie internetowej i przekazane lokalnym mediom. Mundurowi sprawdzili miejsca, w których zaginiona mogła przebywać, rozpytali osoby z otoczenia zaginionej, szukając wskazówek, co do miejsca jej pobytu.

- 30 września 2021 roku policjanci kontynuowali poszukiwania. Pomagał im w tym policyjny dron. Około godziny 11:30 bialscy policjanci odnaleźli 65-latkę. Z powodu złego stanu zdrowia kobieta została przewieziona do szpitala. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w poszukiwania - mówi mł. asp. Małgorzata Lewandowska.