wersja testowa serwisu

"Lepiej grać, niż pić i brać". Zbliża się kolejne edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej

255-108203

Po raz IV w dniu 20 marca 2020 roku zostanie rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej. Zapraszamy do udziału 8-osobowe drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu rawskiego. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń drużyn, które chcą wziąć udział w sportowych zmaganiach w duchu idei fair play.

Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej, w ramach rządowych programów „Razem Bezpieczniej" oraz „Kręci mnie Bezpieczeństwo", organizuje w dniu 20 marca 2020 roku od godz. 8.00 „IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej" pod hasłem „Lepiej grać, niż pić i brać !!!"

W turnieju mogą wziąć udział zespoły ośmioosobowe, składające się z dzieci i młodzieży z terenu powiatu rawskiego. Turniej odbędzie się w Hali „Millenium" w Rawie Mazowieckiej, w trzech kategoriach wiekowych:
Dzieci ze szkół podstawowych – klasy 1 – 3
Dzieci ze szkół podstawowych – klasy 4 – 6
Młodzież 7 i 8 klas Szkół Podstawowych

Dla finalistów turnieju planujemy atrakcyjne nagrody, w tym ufundowane przez Polski Związek Piłki Nożnej!!! Dodatkowo zwycięska drużyna w kategorii klas VII i VIII będzie reprezentować swoją szkołę na Mundialu Uniejów organizowanym w dniu 1 czerwca 2020 roku.

Drużyny chcące wziąć udział w zawodach proszone są o nadsyłanie na poniżej podany adres list zawodników wraz z podaniem nazwy zespołu oraz danych opiekuna (w tym telefon kontaktowy), którym może być tylko i wyłącznie osoba dorosła – najlepiej nauczyciel z danej szkoły.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 16. 03. 2020 roku, godz. 10.00

Adres na jaki należy przesyłać zgłoszenia:
Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej
96 – 200 Rawa Maz., ul. Kościuszki 23

Odpowiedzialna za organizację imprezy – Referent ds Nieletnich sierż. sztab. Małgorzata Lewandowska – tel. 46 81 48 125, tel. kom. 798 030 727.

W turnieju bierze udział maksymalna liczba 30 drużyn. O przystąpieniu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.