wersja testowa serwisu

Kilkudziesięciu policjantów z KPP w Rawie Mazowieckiej z awansami

255-11698_20200722-144010_1
fot. KPP w Rawie Mazowieckiej

Z okazji 101. rocznicy powołania Policji Państwowej funkcjonariusze rawskiej komendy obchodzili swoje święto. 24 lipca, to data szczególna dla naszej formacji. To czas awansów, nominacji oraz podziękowań dla policjantów i pracowników Policji.

22 lipca 2020 roku w ramach tegorocznych obchodów 101. rocznicy powołania Policji Państwowej w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów Święta Policji.

Po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości głos zabrała Komendant Powiatowy Policji w Rawie Mazowieckiej insp. Anna Dyśko, która osobiście podziękowała wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym rawskiej komendy za wzorowo pełnioną służbę, za codzienne zaangażowanie i profesjonalizm.

Z uwagi na pandemię uroczystość miała skromny charakter, władze samorządowe reprezentowali Starosta Powiatu Rawskiego Józef Matysiak oraz Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla, którzy podziękowali policjantom za trud i zaangażowanie.

Z okazji przypadającego na dzień 24 lipca Święta Policji na wyższe stopnie służbowe w Komendzie Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej awansowało 26 policjantów.

Wszystkim awansowanym życzymy dalszych sukcesów.

źródło: KPP w Rawie Mazowieckiej