Kandydaci do europarlamentu wspólnie z byłą premier Beatą Szydło odwiedzili gospodarstwo w Makowie. Na trasie wizyty był także Łowicz, Rawa Mazowiecka i Opoczno

Kandydaci do europarlamentu wspólnie z byłą premier Beatą Szydło odwiedzili gospodarstwo w Makowie. Na trasie wizyty był także Łowicz, Rawa Mazowiecka i Opoczno
Trwa kampania wyborcza do europarlamentu. Swoich przedstawicieli w Brukseli będziemy wybierać 9 czerwca, a politycy ruszyli już w teren, by przekonywać do kandydatów ze swoich list. To właśnie w ramach takiego wyborczego spotkania, we wtorek 14 maja przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości startujący z list w Łódzkiem pojawili się we wschodniej części województwa. 

Beata Szydło, premier w latach 2015-2017 i obecna europosłanka i kandydaci okręgu 6: Joanna Lichocka, Anna Milczanowska, Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, Robert Telus, Waldemar Buda, Piotr Polak i Paweł Sałek odwiedzili Łowicz, Rawę Mazowiecką i niewielki Maków w powiecie skierniewickim. To właśnie w tej lokalizacji kandydaci spotkali się z Małgorzatą i Piotrem Machajami, którzy są trzecim pokoleniem prowadzącym gospodarstwo szkółkarskie.  Lokalizacja spotkania przypadkowa nie była, bo kandydaci poruszali kwestie dotyczące rolnictwa, które niezmiennie jest szalenie ważnymtematemdla wszystkich Polaków.

Bezrobocie zaczyna już zaglądać do naszych drzwi. W Polsce przecież codziennie praktycznie słyszymy o kolejnych zwolnieniach grupowych w wielu miejscach. To jest efekt Zielonego Ładu, więc tego się nie da naprawić. A ta gra pozorów ma tylko i wyłącznie w tej chwili stworzyć wrażenie, że to jest dobry program, bo przecież Ursula von der Leyen broniła go jak niepodległości, razem zresztą z Donaldem Tuskiem. Nie tak dawno, w Katowicach, na Kongresie Gospodarczym przekonywała, że to jest najlepsze z rozwiązań. Są kandydaci do Parlamentu Europejskiego, którzy startują z Trzeciej Drogi, a więc również i PSL, a pani Róża Thun mówi, że rolnicy powinni być szczęśliwi, bo nie ma nic lepszego dla nich niż Zielony Ład - powiedziała Wiceprezes PiS Beata Szydło w Makowie.
Wklej tutaj kod osadzenia...