Gmina Biała Rawska: Utrudnienia na DW725. Policja wyznaczyła objazdy

Gmina Biała Rawska: Utrudnienia na DW725. Policja wyznaczyła objazdy
fot. KPP w Rawie Mazowieckiej

Kierowcy podróżujący drogą wojewódzką nr 725 muszą liczyć się z utrudnieniami. Aktualnie trwają tam działania związane z wyciąganiem z rowu samochodu ciężarowego.

Do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego doszło wczoraj (8 marca) około godziny 23:00 w miejscowości Krukówka, na drodze w kierunku Grójca. Aktualnie na miejscu pojawiła się pomoc drogowa i trwa ustawianie pojazdu na jezdnię, w związku z czym występują duże utrudnienia w ruchu. Jak przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej, na czas prac wyznaczono objazdy.

Objazdy:

  • Dla aut osobowych z Białej Rawskiej na Starą Wieś, Chodnów i Wilków Drugi lub Józefów i powrót na drogę wojewódzką nr 725.
  • Dla aut ciężarowych z Rawy Mazowieckiej na S8 do Mszczonowa i w kierunku Grójca. 
Aktualizacja:

Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej wydała komunikat w sprawie zdarzenia drogowego w miejscowości Krukówka. Jak z niego wynika, na zakręcie drogi samochód ciężarowy kierowany przez 64-letniego mężczyznę wjechał do rowu.

- Warunki drogowe z uwagi na opady śniegu były bardzo utrudnione. Tir przewoził ładunek, dlatego też jego usunięcie jest utrudnione. Na miejscu pracuje specjalistyczne holowniki, ale akcja wyciągania ciężarówki z rowu może potrwać jeszcze przez kilka godzin - mówi mł. asp. Agata Krawczyk. - Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Śliska nawierzchnia, opady śniegu utrudniają poruszanie się po drogach. Dlatego apelujemy o rozwagę i rozsądek oraz o ograniczone zaufanie do innych kierujących. Należy jeździć bezpiecznie, zgodnie z przepisami ruchu drogowego i prędkością dostosowaną do panujących warunków.